
Рюкзак з ущільненою спинкою для садочка Kite Kids Pink Bunny K26-538XXS
756 ₴
- В наявності
- Код: 1329503
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак з ущільненою спинкою для садочка Kite Kids Pink Bunny K26-538XXS найлегша та найкомпактніша модель для малюків від 2 до 5 років.Рюкзак зовні:_x000D_
-зручна ущільнена спинка;_x000D_
-регульовані лямки підлаштовуються під зріст дитини;_x000D_
-нагрудний ремінь фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби та рухливих ігор;_x000D_
-ручка-петля для перенесення та зберігання рюкзака на вішалці;_x000D_
-надійна фурнітура – блискавки, що плавно працюють, приємні на дотик пулери;_x000D_
-світловідбивні елементи – щоб дитину було видно у темну пору доби;_x000D_
-компактний розмір та легка вага – підходить для малюків зростом до 100 см;_x000D_
-декор: м'яка вельветова тканина, нашита плюшева іграшка._x000D_
Рюкзак всередині:_x000D_
-містке основне відділення – для заповітних дитячих скарбів;_x000D_
-брендована підкладка – міцна та надійна;_x000D_
-поле для персональних даних власника. розмір 22х20х9см,об'єм 3л,вага 195 грам,1 відділення,вік 3-5 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 3 л |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Вага | 195 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴








