
Пенал 1 відділення з підвіскою Kite К26-680-5
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 13311037
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал 1 відділення Kite з підвіскою К26-680-5,лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці_x000D_
Особливості:_x000D_
-1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;_x000D_
-розмір – компактний та легенький;_x000D_
-зносостійкий матеріал, усередині – міцна брендована підкладка;_x000D_
-декор: аплікація із замші з друком; об'ємний друк.. розмір 19,5х8,5х3 см,вага 30 грам,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 3 см |
| Вага | 30 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





