
Пенал шкільний KITE 2 відділення без наповнення Digital К26-623-2
518 ₴
- В наявності
- Код: 13311023
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний KITE 2 віділення без наповнення Digital К26-623-2 стильний, компактний та неймовірно місткий пенал-книжка з 2 відділеннями та органайзером на 32 предмети Особливості:_x000D_
-2 місткі відділення – щоб все необхідне завжди було під рукою;_x000D_
-резинки для фіксації канцелярського приладдя на 32 предмети – для порядку всередині пеналу;_x000D_
-розмір: водночас компактний та дуже місткий;_x000D_
-міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;_x000D_
-матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;_x000D_
-внутрішнє ПВХ-оздоблення – легко чиститься;_x000D_
-привабливий дизайн;_x000D_
-декор: об'ємний друк. розмір 20х12х4,5см,вага 225г,матеріал поліестер,для дітей 6-8,9-12лет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴






