
Сумка-бананка 1 відділення Kite Kids Little Bunny K26-2577-1
518 ₴
- В наявності
- Код: 1339102
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка 1 відділення Kite Kids Little Bunny K26-2577-1 це трендовий та неймовірно зручний аксесуар для дітей_x000D_
Сумка-бананка зовні:_x000D_
-якісний зносостійкий текстиль довго зберігає первинний вигляд;_x000D_
-регульований ремінь з фастексом налаштовується під параметри дитини;_x000D_
-стильний дитячий дизайн з декоративними елементами;_x000D_
-декор: гумовий бейдж, об'ємний друк, брелок-підвіска в формі м'яча._x000D_
Сумка-бананка всередині:_x000D_
-1 відділення на блискавці;_x000D_
-поле для персональних даних;_x000D_
-міцна брендована підкладка. розмір 27х15х6,5,вага 95 грам,об'єм 1,1 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 1.1 л |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Вага | 95 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴






