
Рюкзак шкільний 2 відділення з ортопедичною спинкою Kite Anime Boy К26-905М-3
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 13291012
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний 2 відділення з ортопедичною спинкою Kite Anime Boy К26-905М-3 комфортний, стильний та неймовірно місткий._x000D_
Рюкзак зовні:_x000D_
-запатентована ортопедична спинка Ergo Teens – створена для дітей середнього і старшого шкільного віку, з урахуванням їх анатомічних особливостей. М'які подушечки з мікропористою сіточкою знижують навантаження на спину;_x000D_
-широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі. Вони м'які та дихаючі, не тиснуть і не натирають;_x000D_
-знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному -розподілі ваги;_x000D_
-містка передня кишеня на блискавці;_x000D_
-2 бічні кишені на резинці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;_x000D_
-м'яка ущільнена ручка-переноска;_x000D_
-текстильна ручка-петля для зручного зберігання;_x000D_
-посилене дно для стійкості та практичності;_x000D_
-високоякісна фурнітура – надійні блискавки;_x000D_
-світловідбивні елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби;_x000D_
-декор: аплікація з комбінованих матеріалів, об'ємний друк, аплікація з тасьми та металевих кілець, брелок-підвіска з паракорду._x000D_
Рюкзак всередині:_x000D_
-2 відділення;_x000D_
-система внутрішніх роздільників з фіксуючою резинкою – для порядку і правильного розподілу ваги;_x000D_
-кишеня для планшета;_x000D_
-зручний органайзер для канцелярських дрібниць, знімна ключниця;_x000D_
-кишеня з плюшевою підкладкою для телефона;_x000D_
-міцна брендована підкладка. размір 42х32х13 см,2 відділення,вага 750 г,об'єм 17,5 л,возраст 8-15 років,рост 130-145 см,колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 750 г |
| Об`єм | 19.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴










