
Пенал шкільний 1 відділення Kite K26-2701-1
486 ₴
- В наявності
- Код: 13311013
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний 1 відділення Kite K26-2701-1 зручна та стильна модель_x000D_
Особливості:_x000D_
-1 просторе відділення на блискавці;_x000D_
-2 зовнішні кишені: на блискавці та на липучці;_x000D_
-міцні матеріали та надійна фурнітура;_x000D_
-усередині – міцна підкладка;_x000D_
-оригінальна форма та трендовий дизайн;_x000D_
-декор: пенал виконаний із поліестеру з жатим ефектом в поєднанні з тканиною букле та вельветом; об'ємна вишивка. розмір 21х8х7см,вага 65г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Білий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 65 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴





