
Рюкзак шкільний ортопедичний 45,5х31,5х15,5см YES TS-47 Freedom 559921
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 559921
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний ортопедичний 45,5х31,5х15,5см YES TS-47 Freedom 559921 має все необхідне, щоб задовольнити потреби підлітка у школі. Ортопедична спинка подбає про правильну поставу, S-подібні лямки попіклуються про рівномірне розподілення навантаження на спину та плечі, а ретельно розроблений внутрішній органайзер допоможе тримати у порядку всі шкільні речі та канцелярське приладдя.Також цей рюкзак має нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для щільного прилягання рюкзака до спини дитини,посилене дно з захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від зношування,зручна ручка-петля з пластиковим контуром,2 містких відділення для підручників та зошитів,3 просторі передні кишені для шкільного приладдя, пеналу та інших речей невеликого розміру,2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей,надійна фурнітура для довговічності,світловідбивальні елементи для безпеки. розмір 45,5х31,5х15,5см,вага 800гр,об'єм 22л,2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45.5 см |
| Ширина | 31.5 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Вага | 800 г |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴










