
Рюкзак шкільний напівкаркасний ортопедичний Lovely Bunny S-109 559876
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 559876
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний напівкаркасний ортопедичний Lovely Bunny S-109 559876_x000D_
Особливості конструкції каркасного рюкзака Yes _x000D_
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння;_x000D_
- анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки для зниження навантаження на плечі;_x000D_
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;_x000D_
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для стійкості та захисту від бруду;_x000D_
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;_x000D_
- 2 містких відділення;_x000D_
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;_x000D_
- прихована кишеня на спинці для цінних речей;_x000D_
- надійна фурнітура для довговічності;_x000D_
- світловідбивальні елементи для безпеки._x000D_
Розмір та характеристики:_x000D_
Розмір за сіткою: S_x000D_
Розмір: 37 х 26 х 13 см_x000D_
Матеріал: Поліестер_x000D_
Об'єм: 13л_x000D_
Вага: 0,9 кг (+/- 10%) розмір 37х26х13см,вага 900гр,об'єм 13л,2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 850 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴








