
Рюкзак дитячий ущільнена спинка 30,5х21,5х11см YES Gamer K-34 559946
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 559946
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий ущільнена спинка 30,5х21,5х11см YES Gamer K-34 559946 це знахідка для малечі! Ззовні рюкзачок нагадує іграшку, тому неодмінно сподобається дитині._x000D_
Особливості конструкції дитячого рюкзака K-34 від бренду YES:_x000D_
- ущільнена спинка для комфортного носіння;_x000D_
- анатомічні лямки, що не тиснуть на плечі;_x000D_
- 1 містке відділення з додатковими кишеньками всередині;_x000D_
- 1 передня містка кишеня;_x000D_
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації на спині дитини;_x000D_
- зручна ручка-петля;_x000D_
- надійна фурнітура для довговічності;_x000D_
- міцна брендована підкладка;_x000D_
- світлоповертальні елементи для безпеки._x000D_
Розмір та Характеристики дитячого рюкзака K-34 від бренду YES:_x000D_
Розмір за сіткою: XS_x000D_
Розмір: 30,5 х 21,5 х 11 см_x000D_
Вага: 0,28 кг (+/- 10%) розмір 30,5х21,5х11см,вага 280гр,об'єм 7л,1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 30.5 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 800 г |
| Об`єм | 7 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







