
Пенал твердий подвійний Yes Bright Hearts HP-01 533640
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 533640
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал твердий подвійний Yes Bright Hearts HP-01533640 Особливості конструкції твердого пеналу HP-01:_x000D_
- 2 містких відділення, що закриваються на застібку-блискавку для розміщення канцелярського приладдя;_x000D_
- органайзер з еластичними фіксаторами у кожному відділенні допоможуть розмістити все необхідне впорядковано і красиво;_x000D_
- міцна та надійна фурнітура - зручна у використанні;_x000D_
- тканинний кант добре захищає краї пеналу від розкуйовдження;_x000D_
- внутрішній матеріал стійкий до забруднень, його легко чистити._x000D_
Розміри та зовнішній матеріал виконання твердого пеналу HP-01:_x000D_
- Матеріал: поліестер_x000D_
- Розмір: 13 х 21 х 4 см Розмір, см: 21х13х4см 2 відділення матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






