
Пенал м'який 2 відділення YES PH-24-2 Line Friends 533509
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 533509
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал м'який 2 відділення YES PH-24-2 Line Friends 533509 це поєднання мінімалізму та ергономічності. Місткий та стильний._x000D_
- Кількість відділень: 2;_x000D_
- матеріал: поліестер;_x000D_
- надійна фурнітура;_x000D_
- Розмір, см: 21,5 x 8,5 х 9,5 Розмір, см: 21,5 x 8,5 х 9,5 2 відділення матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴




