
Підставка для книжок металева Minecraft чорна Yes 470521
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 470521
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для книжок металева Minecraft чорна Yes 470529 металевий корпус,шість кутів нахилу,тримач котрий надійно фіксує сторінки,стійка підставка з гумовими накладками, які захищають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню і гасять шум Розмір 17х21х19см_x000D_
Характеристики:_x000D_
- металевий корпус;_x000D_
- шість кутів нахилу;_x000D_
- 170x210x190 мм_x000D_
- утримувач надійно фіксує сторінки;_x000D_
- яскравий барвистий дизайн;_x000D_
- стійка основа з гумовими накладками, які оберігають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню та гасять шум. розмір 17х21х19 см,матеріал метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка для книг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Чорний |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Ширина | 19 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



