
Лоток пластиковий вертикальний PASTEL ВМ6353-10,рожевий
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 0251272
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток пластиковий вертикальний PASTEL ВМ6353-10,рожевий для збереження та зручного використання паперів, журналів, каталогів, брошур _x000D_
• отвір на торці – для зручного виймання лотка з полиці_x000D_
• задня стінка – забезпечує міцність і жорсткість, витримує навантаження_x000D_
• двостороннє використання – за потреби можна відкривати або приховувати вкладення_x000D_
• місце для наліпки – на високій торцевій стінці для підпису_x000D_
• отвори на бокових стінках – полегшують конструкцію і додають привабливості_x000D_
• міцний глянцевий непрозорий пластик_x000D_
Технічні характеристики:_x000D_
• серія – PASTEL_x000D_
• тип – вертикальний_x000D_
• кількість відділень – 1_x000D_
• колір – пастельний рожевий_x000D_
• розмір – 315 х 246х 76 мм 315х246х76мм, матеріал пластик, з передньою стінкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Вертикальний |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴

