
Рюкзак ущільнена спинка 44х28,5х13,5см GoPack Education Teens GO26-130L-3
1 218 ₴
- В наявності
- Код: 1329262
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак ущільнена спинка 44х28,5х13,5см GoPack Education Teens GO26-130L-3 Має комфортну конструкцію та дозволяє зберігати улюблені речі в ідеальному порядку. Всередині — простір для мрій, ґаджетів, важливих дрібниць і навіть несподіваних покупок._x000D_
Особливості рюкзака:_x000D_
-Ущільнена спинка ._x000D_
-Просторе основне відділення,_x000D_
-Дві передні кишені — для дрібниць,_x000D_
-Дві бічні кишені — для пляшки з водою чи компактної парасолі._x000D_
-Кишеня для ноутбука та дві внутрішні кишені._x000D_
-Кишеня на спинці — захистить цінні речі від сторонніх очей._x000D_
-Ручка-петля — зручно носити в руці або підвішувати._x000D_
-Ущільнене дно ._x000D_
-Лямка для кріплення на валізі — ідеально для подорожей._x000D_
-Зносостійкі блискавки._x000D_
-Надійна фурнітура._x000D_
-Міцна підкладка ._x000D_
-Декор: тканина з принтом в горошок; декоративні бантики на пердніх кишенях розмір 44х28,5х13,5см,вага 540г,об'єм 15л,для дітей 9+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Вага | 540 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴







