
Рюкзак ущільнена спинка 43х30,5х14см Education Teens GO26-2500L-3.
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1329264
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак ущільнена спинка 43х30,5х14см Education Teens GO26-2500L-3..той самий,який одягнеш і в школу, і на прогулянку містом, і навіть у кав’ярню, коли хочеться посидіти з ноутбуком.Він виглядає стильно і динамічно, пасує до всього, що одягаєш, і робить образ цікавішим. Сучасний функціонал і продумане внутрішнє наповнення._x000D_
Особливості рюкзака:_x000D_
-Ущільнена спинка,_x000D_
-Широкі лямки ._x000D_
-містке основне відділення _x000D_
-кишеня для ноутбука._x000D_
-3 передні кишені для інших дрібниць._x000D_
-2 бічні кишені на резинці._x000D_
-Посилене дно для стійкості наплічника._x000D_
-Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати у руці._x000D_
-Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються._x000D_
-Зносостійкий матеріал, який стильно виглядає і добре чиститься._x000D_
-Підкладка виготовлена з міцного поліестеру._x000D_
-лямка для кріплення на валізі_x000D_
-Декор:тасьма із пластиковими баклами,друк на кишені,брелок -підвіска розмір 43х30,5х14см,вага 650г,об'єм 17л,для дітей 9+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 650 г |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









