
Рюкзак ущільнена спинка 40х27,5х11см Education Teens GO26-147M-2.
1 026 ₴
- В наявності
- Код: 1329263
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак ущільнена спинка 40х27,5х11см Education Teens GO26-147M-2.легенька та стильна модель для молоді віком від 9до17+ років,зріст від 130 см.Трендовий колір,його можна поєднувати, як з базовим гардеробом, так і з яскравими речами. Сучасний функціонал і продумане внутрішнє наповнення._x000D_
Особливості рюкзака:_x000D_
-Ущільнена спинка,_x000D_
-Широкі лямки ._x000D_
-1 містке відділення з кишенею для планшета._x000D_
-1 передня кишеня для інших дрібниць._x000D_
-2 бічні кишені на резинці._x000D_
-Посилене дно для стійкості наплічника._x000D_
-Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати у руці._x000D_
-Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються._x000D_
-Зносостійкий матеріал, який стильно виглядає і добре чиститься._x000D_
-Підкладка виготовлена з міцного поліестеру. розмір 40х27,5х11см,вага 520г,об'єм 12л,для дітей 9+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 520 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 026 ₴






