
Рюкзак з ортопедичною спинкою 41х29х17см GoPack Education GO26-182M-7
1 262 ₴
- В наявності
- Код: 1329261
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак з ортопедичною спинкою 41х29х17см GoPack Education GO26-182M-7 Стильна модель для дітей 9-12 років.ростом 130-145см.Легкий та компактний,Матеріал поліестер.Світловідбиваючі елементи рівномірно розташовані по всьому рюкзаку, дитину гарно буде видно у темряві._x000D_
Особливості моделі:_x000D_
-Запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими подушечками та дихаючою сіточкою._x000D_
-Широкі та зручні S-подібні лямки,ергономічна ущільнена ручка,ручка-петля._x000D_
-Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження._x000D_
- 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії._x000D_
-Внутрішні роздільники та фіксуюча резинка ._x000D_
-Органайзер у другому відділенні._x000D_
-Об'ємна фронтальна кишеня._x000D_
-2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса._x000D_
-Декор: об'ємний гумовий бейдж. розмір 41х29х17см,вага 650г,об'єм 15л,для дітей 9+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 650 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262 ₴









