
Машина електропогрузчик-кара підсвічування,звук,інерція 690А жовтий
406 ₴
- В наявності
- Код: 1813752
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина електропогрузчик-кара підсвічування,звук,інерція 690А жовтий Інерційна машинка з можливість підіймати палету Розмір упаковки 27х16х11см. размер 27х16х11см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Висота | 11 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

