
Пенал-косметичка 1 відділення пухнастий Капібара з рибкою 77-04
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 13315101
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал-косметичка 1 відділення пухнастий Капібара з рибкою 77-04 виготовлено з хутра прикрашений блискітками._x000D_
Харарктеристики:_x000D_
-розмір 20х9х5см_x000D_
-Матеріал хутро_x000D_
-1 блтскавка розмір 20х9х5см,1 відділення,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


