
Рюкзак шкільний напівкаркасний з ортопедичною спинкою YES S-87 Game 553883
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 553883
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний напівкаркасний з ортопедичною спинкою YES S-87 Game 553883 з анатоммічними S-подібної форми, ущільнененими лямками,нагрудний ремінь з регулюванням по висоті,дно посилене, із захисним покриттям,м'яка ущільнена ручка, ручка - петля Світловідбаючі елементи, Кількість відділень: 1 Кількість кишень: 4 Всередині:- Відділення для шкільного приладдя,органайзер Розмір сітки: M,в см: 39 х 29 х 20 Об'єм, л: 22 Вага, кг (+/- 10%): 0,9 розмір 39х29х20 см,вага 980 грам,об єм 22 л,2 кармана,усилена м якими елементами спинка,світловідбиваючі нашивки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 22 л |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




