
Рюкзак шкільний каркасний 36х27х18 см YES S-30 JUNO Sweet Dreams 555483
800 ₴
- В наявності
- Код: 555483
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний каркасний 36х27х18 см YES S-30 JUNO Sweet Dreams 555483 Характеристики:
Кількість відділень- 3,кількість кишень- 1,матеріал- поліестер, PU Спинка- ортопедична,масажні анатомічні лямки "Майка"наявність нагрудного ременя
Тип ручки: М'яка ущільнена, ручка - петля
Дно: Посилене, із захисним покриттям, пластикові ніжкиРозмір, см: 36 x 27 x 18
Розмір по сітці: S
Об `єм, л: 17
Вага, кг (+/- 10%): 0,98 Рекомендовано для дітей зростом від 115 см до 130 см.
Бонус дизайну: Голографічний ефект розмір 36х27х18см,17 літрів,980 грам ,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴


