
Рюкзак шкільний з ортопедичною спинкою 39х29з15см 1Вересня S-105 Pretty 558323
600 ₴
- В наявності
- Код: 558323
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з ортопедичною спинкою 39х29з15см 1Вересня S-105 Pretty 558323 Характеристики:
Кількість відділень- 1,кількість кишень- 5,матеріал- поліестер, PU Спинка- ортопедична,масажні анатомічні лямки,наявність нагрудного ременя
Тип ручки: М'яка ущільнена, ручка - петля
Дно: Посилене, із захисним покриттям,ніжки Розмір, см: 39 x 29 x 15
Розмір по сітці: S
Об `єм, л: 12
Вага, кг (+/- 10%): 0,800 Рекомендовано для дітей зростом від 115 см до 130 см. розмір 39х29х15см,12 літрів,800 грам ,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 800 г |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



