
Рюкзак ортопедичний шкільний напівкаркасний Yes S-82 Cats 553927 фіолетовий
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 553927
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак ортопедичний шкільний напівкаркасний Yes S-82 Cats 553927 фіолетовий Характеристики:_x000D_
-Спинка: Ортопедична_x000D_
-Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки_x000D_
-Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті_x000D_
-Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям._x000D_
-М'яка ущільнена ручка, ручка - петля_x000D_
-Світловідбивальні елементи_x000D_
-Кількість відділень: 3_x000D_
-Кількість кишень: 2_x000D_
Всередині:_x000D_
-Відділення для шкільного приладдя_x000D_
-Органайзер розмір 39х27х17см,18 літрів,1200 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 1200 г |
| Об`єм | 18 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



