
Рюкзак ортопедичний шкільний Yes S-80-1 College 557871
800 ₴
- В наявності
- Код: 557871
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак ортопедичний шкільний Yes S-80-1 College 557871 Характеристики:_x000D_
Ортопедична спинка рюкзака посилена пом'якшуючими накладками, відповідає стандартам і зберігає поставу дитини;_x000D_
Рельєфні накладки з Air Mesh покриттям, забезпечують повітрообмін, і запобігають запотівання спини;_x000D_
Широкі лямки анатомічної, S-образної, форми, регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;_x000D_
Система "Quick setup" - дозволяє, за допомогою кілець на кінці ременя, легко регулювати довжину лямок не знімаючи рюкзак зі спини;_x000D_
Поперечний ремінь фіксує положення рюкзака і забезпечує рівномірний розподіл навантаження на спину дитини;_x000D_
Передбачено коригування положення поперечного ременя, в залежності від росту дитини;_x000D_
Дно рюкзака ущільнене, захищене від вологи та бруду;_x000D_
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля;_x000D_
Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темну пору доби або в сутінках. розмір 39х32х15см,19 літрів,700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 700 г |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




