Рюкзак шкільний ортопедичний YES S-97 Pink and Blue 559493 Характеристики:_x000D_
Спинка: Ортопедична_x000D_
Анатомічна S-образної форми, ущільнені лямки._x000D_
Нагрудний ремінь_x000D_
Дно ущільнене, з защитним покриттям_x000D_
М'яка ущільнена ручка, ручка – петля_x000D_
Світловідбиваючі елементи_x000D_
Кількість відділень: 2_x000D_
Кількість карманів: 3_x000D_
Внутрі:_x000D_
- Відділення для шкільних приладь розмір 39,5х28,5х14 см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39.5 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴











