Рюкзак молодіжний 47х28х13см Yes T-92 Past all 558439 синій Два відділення різного об'єму,внутрі: щільний карман для ноутбука та органайзер.Два бокових кармана та один на передній панелі закриваються на блискавку.Щільна анатомічна спинка.Лямки анатомічної форми,ущільнені та широкі.На спинці є клапан для розміщення на телескопічній ручці чемодана.М'яка ущільнена ручка та ручка петля для переноски та розміщення на крючці.Модель виконана з міцного, водонепроникаємого матеріалу поліестер._x000D_
Характеристики:_x000D_
-розмір 47х28х13см_x000D_
-вага 700 грам розмір 47х28х13см,700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



