
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 36х27х17см S-30 Juno Max College срібний 558455
835 ₴
- Немає в наявності
- Код: 558455
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 36х27х17см S-30 Juno Max College срібний 558455 для дівчаток молодших класів.в трендовом дизайні - хітова колаборація
Характеристики:
Кількість відділень: 3
Кількість кишень: 1
Матеріал: Поліестер, PU
Спинка: Ортопедична
Масажні анатомічні лямки "Майка"
Нагрудний ремінь: Так
Тип ручки: М'яка ущільнена, ручка - петля
Дно: Посилене, із захисним покриттям, пластикові ніжки
Розмір, см: 36 x 27 x 17
Розмір по сітці: S
Об `єм, л: 17
Вага, кг (+/- 10%): 0,98
Рекомендовано для дітей зростом від 115 см до 130 см. розмір 36х27х17см,980г,17л,6-9 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴


