
Рюкзак шкільний з анатомічною спинкою 46х31х15см S-126 Stamp Yes 558929
600 ₴
- В наявності
- Код: 558929
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з анатомічною спинкою 46х31х15см S-126 Stamp Yes 558929 мега крута пропозицію для підлітків Характеристики:
Спинка: Анатомічна, ущільнена спіненим поліетиленом
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Дно ущільнене спіненим поліетиленом
Ручка-петля
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Всередині:
- Ущільнене відділення для гаджетів
- Органайзер
Розмір сітки: L
Розмір, см: 46 x 31 x 15
Об'єм, л: 21
Вага, кг (+/- 10%): 0,5
Бонус дизайну:
Декоративна металева фурнітура (заклепки)
Рекомендовано для дітей та підлітків зростом від 145 см. розмір 46х31х15см,500г,21л,від 12 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



