
Рюкзак молодіжний YES T-77 Blah 558264
996,50 ₴
- В наявності
- Код: 558264
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель T-77, торгової марки YES, поєднує в собі якість, функціонал, комфорт, стиль. Модель виконана з високоміцного матеріалу - поліестер, з водовідштовхувальним ефектом. Посилена спинка з м'якими накладками відповідає стандартам, зберігає поставу. Анатомічні ущільнені лямки у формі "Майка" щільно прилягають до шийного відділу, додатково забезпечуючи комфорт і безпеку. Нагрудний ремінь фіксує положення рюкзака на спині і розподіляє правильно навантаження. Ущільнене дно із захистом від вологи і бруду Размір 45х27х17см, об єм 21л, вага 600 г, 2 відділення,3 кармани, матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 600 г |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,50 ₴


