
Рюкзак шкільний ортопедичний 35х28х15см YES Н-100 Minecraft Pinky550094+сумка в подарунок
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 550094
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний ортопедичний 35х28х15см YES Н-100 Minecraft Pinky 550094+сумка в подарок має все необхідне, щоб задовольнити потреби підлітка у школі. Ортопедична спинка подбає про правильну поставу, S-подібні лямки попіклуються про рівномірне розподілення навантаження на спину та плечі, а ретельно розроблений внутрішній органайзер допоможе тримати у порядку всі шкільні речі та канцелярське приладдя.Також цей рюкзак має нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для щільного прилягання рюкзака до спини дитини,посилене дно з захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від зношування,зручна ручка-петля з пластиковим контуром,2 містких відділення для підручників та зошитів,3 просторі передні кишені для шкільного приладдя, пеналу та інших речей невеликого розміру,2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей,надійна фурнітура для довговічності,світловідбивальні елементи для безпеки._x000D_
Розмір та характеристики каркасного рюкзака Yes H-100:_x000D_
Розмір за сіткою: S_x000D_
Розмір: 35 х 28 х 15 см_x000D_
Матеріал: EVA, поліестер_x000D_
Об'єм: 15 л_x000D_
Вага: 0,85 кг (+/- 10%)_x000D_
Рекомендовано для дітей зростом від 115 см до 130 см. розмір 35х28х15см,вага 850гр,об'єм 15л,2 відділення EVA каркас, прихована кишеня на спинці рюкзака, гаманець на лямках
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 850 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴










