
Рюкзак шкільний ортопедичний 2 відділення 35х27х16см Dinisaurs World 2408C
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1329501
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний ортопедичний 2 відділення 35х27х16см Dinisaurs World 2408C_x000D_
Характеристики:_x000D_
-потужні S-подібні лямки_x000D_
- нагрудний ремінь для більш щільної фіксації_x000D_
-2 бічні кишені_x000D_
-Високоякісні з тривалим ресурсом експлуатації блискавки мають 2-сторонні суцільнометалеві (найнадійніші) кулери (собачки)_x000D_
-Розмір: 35x27x16 см._x000D_
-Вага: 1.20 кг._x000D_
-Об'єм: 15 л._x000D_
-Матеріал: Поліестер. вага 1200г,об'єм 15 л,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





