Пенал м'який YES PH-30 Happy Cats 22 х 9 х 5 см -це унікальна функціональна модель, що вміщує досить багато шкільного приладдя!Всередині пеналу РН-30 від бренду YES розташовані еластичні фіксатори для шкільного приладдя, тому нічого не загубиться! Додатковий клапан з сітчастою кишенею на блискавці розширить простір для канцелярії._x000D_
Особливості конструкції пеналу PH-30:_x000D_
- 1 містке відділення для розміщення канцелярського приладдя;_x000D_
- еластичні фіксатори допоможуть впорядкувати олівці, ручки або маркери;_x000D_
- додаткова внутрішня сітчаста кишеня на застібці-блискавці підійде для зберігання усіляких дрібниць;_x000D_
- міцна та надійна фурнітура, зручна у використанні;_x000D_
- внутрішній матеріал – міцний поліестер._x000D_
Розміри та зовнішній матеріал виконання пеналу PH-30:_x000D_
- Матеріал: поліестер_x000D_
- Розмір: 22 х 9 х 5 см матеріал поліестер,розмір 22 х 9 х 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-коробка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴






