
Рюкзак шкільний з ущільненою спинкою 41,5х30х14см Т-115 Minecraft Survival Yes 550001
1 878 ₴
- В наявності
- Код: 550001
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з ущільненою спинкою 41,5х30х14см Т-115 Minecraft Survival Yes 550001-стильний та лаконічний!_x000D_
Особливості конструкції рюкзака Yes Т-115:_x000D_
- ущільнена спинка, що тримає форму;_x000D_
- ущільнені лямки;_x000D_
- ущільнене дно для стійкості та міцності;_x000D_
- ручка-петля;_x000D_
- 1 містке відділення для речей власника;_x000D_
- 1 передня містка кишеня та 1 додаткова кишеня для дрібних речей;_x000D_
- 1 кишеня на спинці;_x000D_
- 2 бокові кишені для пляшеки з водою та інших дрібних речей;_x000D_
- бокові фастекси для регулювання об’єму;_x000D_
- надійна фурнітура для довговічності._x000D_
Зручні деталі внутрішньої організації рюкзака Yes Т-115:_x000D_
- внутрішній органайзер для канцелярського приладдя та документів;_x000D_
- кишеня для телефону;_x000D_
- відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою;_x000D_
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;_x000D_
- брендована міцна підкладка._x000D_
Розмір та характеристики рюкзака Yes Т-115:_x000D_
-Розмір за сіткою: M_x000D_
-Розмір: 41,5 х 30 х 14 см_x000D_
-Матеріал: Поліестер_x000D_
-Об'єм: 17,4 л_x000D_
-Вага: 0,5 кг (+/- 10%) розмір 41,5х30х14см,500г,17,4л,від 9 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 17.4 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 878 ₴










