
Рюкзак анатомічна спинка Air Comfort,42х29х17см,2 відділення Kuromi HK25-2587M-2 KITE
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 70863
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак анатомічна спинка Air Comfort,42х29х17см,2 відділення Kuromi HK25-2587M-2 KITE неймовірно стильний молодіжний наплічник зачаровує привабливим дизайном і оригінальним фактурним декором.
Рюкзак зручний, компактний та місткий! Усередині та зовні багато кишень, щоб вміст зберігався в бездоганному порядку та був зручно розкладений «по поличках».
Модель рекомендована для дітей від 9-12 років, на зріст від 130-145 см. Вона ефектно доповнить стиль та стане улюбленим аксесуаром для школи та прогулянок містом.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Фішка цього рюкзака — кишеня з липучкою, яка дає можливість легко змінювати дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, і це дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
-ортопедична дихаюча спинка Air Comfort з м’якими подушечками знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
-широкі м'які лямки S-подібної форми – легенькі та зручні;
-знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
-передня кишеня з м'якою флісовою підкладкою для окулярів;
-3 об’ємні фронтальні кишені;
-2 еластичні бічні кишені – для термоса або пляшечки з водою;
-потайна кишеня на спинці – для важливих секретиків;
-м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині та текстильна петля;
-посилене дно – практичне та стійке;
-високоякісна фурнітура – надійні блискавки та зручні пуллери-підвіски;
-світловідбивні елементи для видимості на дорозі у темну пору доби;
-декор: об'ємний друк, знімні бейджі на липучці, знімний гаманець на карабіні.
Рюкзак всередині:
-2 місткі відділення;
-роздільники для книг та зошитів з фіксуючою резинкою – для ідеальної організації простору та оптимального збалансування ваги вмісту;
-кишеня для планшета з плюшем для захисту гаджета;
-кишеня із плюшевою підкладкою для телефону;
-органайзер для канцелярії та дрібниць;
-кишеня на блискавці;
-знімна ключниця;
-міцна брендована підкладка;
-іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки. розмір 42х29х17 см,вага 850 г,об'єм 17 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 850 г |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴










