
Гаманець 1 відділення,1 зовнішня кишеня на блискавці з сіточкою,ключниця Kite Kuromi HK25-598-2
465 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70627
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гаманець 1 відділення,1 зовнішня кишеня на блискавці з сіточкою,ключниця Kite Kuromi HK25-598-2 Цей аксесуар має бути у кожного школяра. Адже він допомагає дітям завжди бути зібраними та організованими. Зберігає в охайному вигляді кишенькові гроші, проїзний квиток, ключі та інші невеличкі за розміром, але дуже важливі предмети.
Гаманець легенький, компактний та дуже місткий. Містить 1 основне відділення; 1 внутрішня кишеня на липучці для дрібниць; відділення для карток; металеве кільце для ключів та зовнішня сітчаста кишеня на блискавці. З такою кількістю функціональних кишеньок порядок гарантований!
Гаманець оснащений якісною фурнітурою та легко застібається липучкою. Блискавка на внутрішньому відділенні працює плавно, бігунок – із тактильно приємним гумовим напиленням. Принт якісний, не тьмяніє з часом. Дуже корисний та потрібний аксесуар для школярів!
Дизайн в популярній ліцензії Kuromi сподобається дітям та подарує особливе натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
-1 основне відділення – просторе та містке;
-1 внутрішня кишеня на липучці – для монет;
-зручне відділення для карток;
-металеве кільце для ключів;
-зовнішня сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
-практична застібка – якісна липучка;
-круте оздоблення в ліцензії Kuromi – для натхнення;
-матеріал – міцний поліестер;
-якісні шви, надійна фурнітура;
-зносостійке тканинне окантування кромки;
-розмір – 12,7х8,5х1 см – компактний, відмінно поміститься у кишені. розмір 12,7х8,5х1см,5 карманів для карточок,карман для монет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Липучка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Довжина | 12.7 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴





