
Пенал 1відділення,клапан з кишенею на блискавці,резинки для фіксації канцелярії Kite Transformers TF
543,50 ₴
- В наявності
- Код: 70123
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал 1відділення,клапан з кишенею на блискавці,резинки для фіксації канцелярії Kite Transformers TF25-599 У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер з фіксуючою резинкою на 8 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити більше необхідного приладдя. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи. Особливості:
-1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
-органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
-розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
-сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
-міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби; розмір 22х8,5х4,5 см,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 4.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,50 ₴





