
Пенал 1 відділення,резинки для фіксації канцелярії Kite Kuromi HK25-662-4
413,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70883
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал 1 відділення,резинки для фіксації канцелярії Kite Kuromi HK25-662-4 компактний, стильний та неймовірно зручний. Він допоможе дитині бути зібраною та організованою на кожному уроці. Об'ємне відділення вмістить повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць. Щоб усередині завжди був порядок, передбачений лаконічний внутрішній органайзер на 5 предметів із фіксуючою резинкою. Особливості: --1 містке відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
-органайзер на 5 предметів – для підтримання порядку всередині пеналу;
-ущільнені бічні вставки, завдяки яким пенал тримає форму;
-розмір: 21х8,5х4,5 см – компактний та місткий;
-застібка – блискавка: якісна та надійна;
-матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
-усередині – міцна брендована підкладка;
-привабливий дизайн; розмір 21х8,5х4,5 см,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 4.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,25 ₴




