Пенал 2 віділення без наповнення Kuromi HK25-623 KITE Особливості:_x000D_
-2 відділення на 32 предмета;_x000D_
-резинки для фіксації канцелярського приладдя – для ідеального порядку всередині пеналу;_x000D_
-тканинне окантування забезпечує захист кромки;_x000D_
-збільшений розмір 20x12x4,5 см,компактний та місткий;_x000D_
-міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;_x000D_
-матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;_x000D_
-внутрішнє оздоблення – практичне ПВХ-покриття;_x000D_
-трендовий дизайн підніматиме настрій на кожному уроці. Розмір 20x12x4,5 см, матеріал: поліестер, без наповнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 4.5 см |
| Персонажі | Hello Kitty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴







