
Пенал 1 віддділення,2 відвороти.,без наповнення Hot Wheels HW-25-622-2
343 ₴
- В наявності
- Код: 70049
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал 1 віділення,2 відвороти,без наповнення Hot Wheels HW-25-622-2 Особливості:_x000D_
-1 відділення з 2 відворотами – щоб усе необхідне завжди було під рукою;_x000D_
-резинки для фіксації канцелярського приладдя – для ідеального порядку всередині пеналу;_x000D_
-тканинне окантування забезпечує захист кромки;_x000D_
-збільшений розмір 20,5x14x4 см, завдяки якому в пеналі тепер зручно розміщується олівець з гумкою;_x000D_
-міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;_x000D_
-картонні вкладки з розкладом та таблицею множення – щоб усе найважливіше було перед очима;_x000D_
-матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;_x000D_
-внутрішнє оздоблення – практичне ПВХ-покриття;_x000D_
-трендовий дизайн підніматиме настрій на кожному уроці. Розмір 20,5x14x4 см, матеріал: поліестер, без наповнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 4 см |
| Персонажі | Hot Wheels |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴






