
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 38х30х14 см Kite Education Kuromi HK25-556M
3 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70867
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 38х30х14 см Kite Education Kuromi HK25-556M Рюкзак зовні:_x000D_
-запатентована ортопедична спинка Ergo Kids: м'які дихаючі подушечки, які повторюють природні вигини спини, знижуючи навантаження на поперек;_x000D_
-анатомічні широкі лямки S-подібної форми, комфортні для плечей;_x000D_
-знімний нагрудний ремінь надійно фіксує рюкзак, допомагаючи рівномірно розподілити вагу;_x000D_
-об’ємна фронтальна кишеня на блискавці – для пеналу чи ланчбоксу;_x000D_
-ущільнена ручка-переноска та текстильна ручка-петля для зручного підвішування на гачок;_x000D_
-2 бічні еластичні кишені для пляшечки з водою або термоса;_x000D_
-посилене прогумоване PU-дно з міцного матеріалу, яке дуже легко очищається;_x000D_
стійкі морозостійкі ніжки;_x000D_
-світловідбивні елементи з усіх боків – для безпеки в темний час доби;_x000D_
-знімний гаманець на карабіні, який можна прикріпити на рюкзак чи носити окремо;_x000D_
-декор: об'ємний гумовий бейдж, об'ємний друк, брелок-підвіска з гуми та паракорду._x000D_
Рюкзак всередині:_x000D_
-2 містких відділення на блискавці;_x000D_
-внутрішні роздільники для підручників та зошитів з еластичним фіксатором: допомагають гарно впорядкувати шкільне приладдя та правильно збалансувати вагу;_x000D_
-функціональний органайзер, ключниця, кишеня для телефону з м'яким плюшем;_x000D_
-кишеня для планшета з м’яким плюшем усередині;_x000D_
-поле для персональних даних;_x000D_
-система значків-покажчиків для зручної навігації (підказують дитині призначення кожної кишеньки);_x000D_
-міцна брендована підкладка. размір38х30х14 см,2 відділення,вага 940 г,об'єм 12 л,возраст 6-10 років,рост 130-145 см,колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 940 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 610 ₴










