
Установка з мильними бульбашками на планшеті Капібара з черепашкою 868-101
244,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 9710126
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Установка з мильними бульбашками на планшеті Капібара з черепашкою 868-101 Генератор для видування мильних бульбашок - це пристрій,який захоплює дітей будь-якого віку._x000D_
Даний прилад може самостійно видувати велику кількість бульбашок.Для цього необхідно вставити батарейки, зафіксувати пляшечку з мильною рідиною у спеціальному відсіку та включити генератор._x000D_
Іграшка працює від 4х батарейок типу АА (не входять у комплект) розмір упаковки 23х13х6 см,пістолет-генератор,баночка з мильним раствором,матеріал пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,50 ₴

