
Скарбничка металева з замочком Сова ,синя 60057
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1820505
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Скарбничка металева з замочком Сова ,синя 60057 це веселий та корисний спосіб вчити дітей фінансовій грамотності та розвивати заощадливість. За допомогою цього предмета діти навчаються цінувати гроші, розуміти їхню важливість та відчувають радість від власних накопичень. Скарбничка виготовлена з металу, що робить її довговічною і зручною у користуванні. Вона закривається на маленький замочок, відкрити який можна за допомогою мініатюрного ключика, представленого у комплекті. Розмір скарбнички: 13х7х15 см. вага 153 г,розмір 15х13х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Метал |
| Тематика виробу | Тварини |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 153 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


