
Настільна розважальна гра Ти знаєш що треба робити! 30320STRATEG
226 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1803602
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна розважальна гра Ти знаєш що треба робити! 30320 STRATEG ігра за мотивами серіалу «Гра в кальмара».може стати приводом, щоб зібратися компанією, яка полюбляє каверзні завдання, але в наборі також знайдуться ігри, в яких доведеться добряче подумати. Якщо грати на вибування, задача гравців – не бути останнім у кожному раунді. Але чим ближче до останньої гри, тим це складніше, адже і гравців стає менше. В останній грі залишиться лише двоє найкращих, і їхня кмітливість визначить єдиного переможця.¦ -Рекомендований вік гравців: 16+_x000D_
- Комплектація гри: 110 карток, ігрове поле розміром 18х18 см, 4 аркуші А4 для конвертів, 18 фішок, інструкція._x000D_
- Вага гри в коробці: 350 г (+-50 г) розмір коробки 20х20х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Ширина паковання | 200 мм |
| Довжина паковання | 200 мм |
| Висота паковання | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴


