
Рюкзак ортопедична спинка Ergo Kids,2 відділення,2 передні,2 бічні кишені,роздільники GO25-175M-6
1 218 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69925
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак ортопедично спинко Ergo Kids,2 відділення,2 передні,2 бічні кишені,роздільники GO25-175M-6 Break The Rules це комфортна шкільна модель з анатомічною спинкою для дітей 9-12 років, зростом від 130 до 145 см._x000D_
Особливості рюкзака:_x000D_
-Запатентована анатомічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої сіточки._x000D_
-Широкі та зручні S-подібні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини._x000D_
-Знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження._x000D_
-У рюкзаку 2 містких відділення для зошитів, підручників, канцелярії._x000D_
-Внутрішні роздільники допомагають акуратно складати речі._x000D_
-2 фронтальні кишені для пеналу та канцелярського приладдя – в рюкзаку легко підтримувати порядок._x000D_
-Усередині є зручний органайзер для дрібних предметів._x000D_
-2 бічні кишені з фіксуючою резинкою для пляшечки з водою або термоса._x000D_
-Трендовий дизайн, завдяки якому шкільний образ завжди буде бездоганним. Декор – гумова підвіска на металевому ланцюжку._x000D_
На що варто звернути увагу батькам:_x000D_
-Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно._x000D_
-Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби;_x000D_
-Дно рюкзака щільне – відмінно витримує вагу книг._x000D_
-Рюкзак ідеально підходить для школи та дозвілля. об'єм 17л,вага 610 грам,розмір 39х29,5х12см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 610 г |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴










