
Пенал -косметичка на змійці Футбол чорний,синій 921
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13314029
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал -косметичка на змійці Футбол чорний,синій 921на 1 відділення,довжина 19 см,ширина 5 см,глибина 4 см довжина 19 см,ширина 5 см,глибина 4 см,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


