
Підставка для книжок фігурна металева Minecraft Spring Yes 470526
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 470526
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для книжок фігурна металева Minecraft Spring Yes 470526 металевий корпус,шість кутів нахилу,тримач котрий надійно фіксує сторінки,стійка підставка з гумовими накладками, які захищають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню і гасять шум Розмір 16,5х17х16см розмір 16,5х17х16 см,матеріал метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



