
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 36х27х15,5 см YES S-89 Blaster 553990
3 380 ₴
- В наявності
- Код: 553990
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 36х27х15,5 см YES S-89 Blaster 553990.Щільний жорстко-каркасний рюкзак з EVA матеріалу. Має жорстку спинку,котра повторює форму позвоночника,не дає йому скривлюватись запобігає формуванню правильної осанки. Характеристики: Спинка: Ортопедична Анатомічні, S-подібноі форми, ущільнені лямки Нагрудний ремінь з регуліровкою по висоті Поясний ремінь Дно ущільнене,з захистним покриттям та пластиковими ніжками М'яка ущільнена ручка, ручка - петля Світловідбиваючі елементи Кількість відділень: 2 Кількість кишень: 2 Внутрі: - відділення для шкільних приладів - Органайзер Розмір по сітці: S Розмір, см: 36 x 27 x 15,5 Об'єм, л: 15 Вага, кг (+/- 10%): 0,98 розмір 36х27х15,5см,980г,15л,6-9 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴










