
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 40х27х14см S-94 Sweet cream Yes 559155
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 559155
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний каркасний з ортопедичною спинкою 38х30х14см S-94 Sweet cream Yes 559155 Модель для підлітків, стильна і містка, виконана з урахуванням трендів і переваг даної вікової групи.
Характеристики:
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Матеріал: Поліестер
Спинка: Ортопедична
Лямки: Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені
Нагрудний ремінь: -
Тип ручки: М'яка ущільнена, ручка - петля
Дно: Ущільнене спіненим поліетиленом
Розмір, см: 38 x28 x 14
Розмір по сітці: S
Об `єм, л: 15
Вага, кг (+/- 10%): 0,980 розмір 38х30х14см,980г,15л,9-12 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




