
Рюкзак шкільний з посиленою спинкою та додатковою сумкою 45х31х20см ТS-61 Maybe Yes 558746
2 010 ₴
- В наявності
- Код: 558746
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з посиленою спинкою та додатковою сумкою 45х31х20см ТS-61 Maybe Yes 558746 поєднує простоту і трендовий дизайн. Рюкзак оцінять підлітки, учні середньої та старшої школи. Це стильний аксесуар, з яким не захочеться розлучатися. З ним і в школу, і на спорт, і на прогулянку!
Характеристики:
Спинка: Посилена пом'якшуючими накладками
Анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки
Дно посилене пластиковою вставкою
Ручка - петля із гумовим контуром
Світловідбивальні елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, см: 45 х 31 х 20
Об'єм, л: 28
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
Бонус дизайну:
сумка на пояс
пришивні елементи розмір 45х31х20см,800г,28л,від 12 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 28 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴




