
Рюкзак шкільний з ортопедичною спинкою 40х30х15см S-85 Skate boom Yes 552593
2 020 ₴
- В наявності
- Код: 552593
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з ортопедичною спинкою 40х30х15см S-85 Skate boom Yes 552593 оптимальна модель зі зручним функціоналом: об'ємне відділення, місткі фронтальні і бокові кишені.Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Дно посилене, із захисним покриттям
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 4
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, см: 40 х 30 х 15
Об'єм, л: 21
Вага, кг (+/- 10%): 0,85
Бонус дизайну:
Декоративні нашивні елементи
Гумовий персонаж розмір 40х30х15см,850г,21л,10-13 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 850 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴







